rieker

Rieker

Obuv Rieker patří mezi stálice v kategorii kvalitní módní obuvi za přijatelné ceny. Společnost byla založena již v roce 1874 v Německu a dodnes si drží status kvalitní rodinné firmy. Aktuálně se o společnost stará již pátá generace rodiny Riekerů. Aktuální sídlo společnosti můžeme najít ve městě Thayngen ve Švýcarsku.

 

Aktivita společnosti Rieker se odjakživa zaměřovala především na kvalitní módní, volnočasovou i sportovní obuv. V jejím sortimentu najdeme rovněž také módní doplňky a velice oblíbené jsou tašky společnosti Rieker.

 

Společnost aktuálně prodává své zboží u více než devíti tisíc nezávislých obchodníků se zaměřením především na evropský trh. Na něm má své pevné postavení nejen díky vysoké kvalitě zpracování obuvi, tak i díky vlastnímu patentu. Patent zvaný „Rieker Antistress“ přitom propůjčuje botám veškeré výrobní i spotřebitelské vlastnosti, které společnosti zaručily kýžený úspěch a efekt.

 

Značku Rieker naleznete v outletovém obchodu Salamander, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Bugatti či Gabor. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody