richmond

Richmond

Richmond je módní značka založená stejnojmenným britským návrhářem Johnem Richmondem. Ten ji založil v roce 1987 a již od samotného začátku ji rozvíjel s nevídaným elánem.

 

Ihned po ukončení studia se pustil do své první kolekci a spolupracoval u ní s velikány jako například Emporio Armani. Při budování značky využil i své velké lásky v rockové hudbě.

 

A také díky tomu jeho modely oblékají rockové hvězdy jako David Bownie, George Michael, Madonna, Bryan Adams či Mick Jagger a mnozí další. Výčet milovníků Richmondovy módy je opravdu ohromný a plný hvězd.

 

Společnost Richmond se zabývá tvorbou módních kousků a kvalitní módní obuvi. Velice populární jsou také parfémy s velice charakteristickou vůní. Ve všech vůních i designech oblečení návrháře Johna Richmonda se odráží velká záliba v rockové hudbě a také díky tomu patří návrhy Richmondu mezi nejosobitější.

 

Značku Richmond naleznete v outletovém obchodu Corso Roma, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Givenchy či John Galliano. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody