regatta

Regatta

Úspěšná britská značka Regatta byla založena v roce 1981. Na jejím počátku bylo dvanáct nadšenců a už během pár následujících let se firma vyvinula v největšího britského dodavatele outdoorového a volnočasového oblečení. Dnes značka Regatta patří mezi nejoblíbenější značky na evropském trhu a působí ve více než třiceti zemích světa. Své pobočky má například ve Francii, Belgii, Německu, Holandsku, Polsku či Španělsku.

 

Společným cílem zakladatelů bylo vyrábět oblečení nejen pro profesionální dobrodruhy, ale i pro širokou veřejnost. Tento záměr krásně vystihuje i jednoduchý slogan společnosti: „Pro každé Vaše dobrodružství!“ A co o sobě prohlašuje sama firma? „Jsme tu pro všechny trempy, tuláky, pěší turisty, cyklisty, nadšence do kempování, zahrádkáře, pejskaře, mámy, co zvládají tisíc věcí najednou, piknikáře, batůžkáře, děti, co blbnou s táty na hřišti a skáčou do kaluží, pro všechny, co milují procházky po městě, po pláži nebo se rádi courají po lese. Všem těmto lidem pomáháme vyrazit za jejich vlastním dobrodružstvím.“

 

Pro všechny tyto outdoorové nadšence firma vyrábí prvotřídní oblečení z těch nejlepších materiálů a neustále se snaží o inovaci svých produktů. Vnější vrstva oblečení je ve velké většině případů voděodolná, prodyšná a větruvzdorná. Hydrofilní prodyšný systém odpuzuje veškerou vlhkost. Vodoodpudivá úprava bund a kalhot značky Regatta zajišťuje pohodlí i v náročných klimatických podmínkách. Oblečení navíc vyniká svou skladností a lehkostí. 

 

Značku Regatta naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody