rebel queen by liu Jo

Rebel queen by Liu Jo

Rebel Queen je zavedenou monobrandovou značkou, jejíž kořeny pochází z Mekky celosvětové módy, ze slunné Itálie. Osobitá elegance, ale zároveň přirozenost a jakási naléhavá smyslnost je to, co definuje zákaznici Rebel Queen. Podstatou a charakteristikou nositelky je její vrozená elegance, a především odvaha nebát se vyjádřit svou osobitost prostřednictvím módy.

Cestování, příroda, západy slunce a mix barev je to, z čeho si italská značka bere inspiraci především. Proto se v jejích kolekcích nejčastěji objevují vzdušné šaty různých stylů, elegantní, ale i rozevláté s volány a potiskem květin. Nechybí sukně, odvážné blůzy a košile, pletené zboží, džíny a oversize saka a šik kabáty, a to vše z pohodlných a kvalitních materiálů. Stejně jako u jiných značek, ani u Rebel Queen nemohou chybět kvalitní kožené boty na podpatku i bez a tašky typu shopper bag nebo zajímavé kabelky přes rameno a pásky s nepřehlédnutelnými sponami.

Značka se nebojí nečekaných barevných kombinací, inspiraci pro materiály si bere z mužské módy, a proto právem dostala název Rebel Queen.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody