ray ban

Ray Ban

Jen málokterá společnost se může pochlubit doslova Hollywoodským renomé. Společnost Ray Ban ale patří mezi takové, které doopravdy mohou. Společnost původem z USA byla založena v roce 1937 zakladatelskou firmou Bauch&Lomb. První návrhy módních a slunečních brýlí získali svůj standardní vzor v letectví a drží si ho dodnes. 

 

Svoji popularitu výrobce slunečních a módních brýlí získal díky vysoké angažovanosti v hollywoodských trhácích. Prvním nezapomenutelným filmovým motivem byl legendární film Top Gun. Po populárních 80. letech ale přišla změna módních trendů, na které společnosti nezvládla reagovat a strmý pád zastavilo až další filmové angažmá v podobě série Matrix.

 

Dnešní společnost Ray Ban nadále produkuje sluneční a módní brýle té nejvyšší kvality. Současným vlastníkem značky je italská firma Luxottika, která od Bauch&Lomb značku odkoupila v roce 1999 ještě před vypuknutím „Matrixové šílenosti“.

 

Značku Ray Ban naleznete v outletovém obchodu Outly, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Dior či Bvlgari. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody