ralph lauren

Ralph Lauren

Pokud hledáte jednu z historicky nejvěhlasnějších značek, tak jste na správném místě. Ralph Lauren je značka založená v roce 1967. Za jejím vznikem stojí stejnojmenný americký módní návrhář Ralph Lauren, jemuž v té době bylo teprve 28 let!

 

Značka se proslavila mnoha sponzorskými kontrakty s věhlasnými sportovními akcemi. Mezi nejvěhlasnější z nich patří například tenisové grandslamy Wimbledon a US Open. Na těchto turnajích každoročně Ralph Lauren vybavuje sběrače, rozhodčí i realizační tým skvělými módními kusy.

 

Ralph Lauren dokáže nadchnout jak muže, tak i ženy. Boty Ralph Lauren pro obě pohlaví nikoho nezklamou. Zejména oblíbené jsou kvalitní šaty u žen a košile u mužů. V nekonečném výběru kvalitní módy přes bundy, mikiny a ostatní již zmíněné si každý najde svůj oblíbený kus.

 

Značku Ralph Lauren naleznete v outletovém obchodu EXX Fashion Store, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Giorgio Armani či Hugo Boss. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody