quikSilver

QuikSilver

Od svého založení v roce 1969 Quicksilver zkombinoval funkčnost, pohodlí a módu, aby vyvinul oblečení pro milovníky hor a mořských vln. Původem australská značka se tedy věnuje výrobě sportovního oblečení se zaměřením zejména na snowboardy, windsurfing a další, hlavně boardové sporty.

 

Zároveň krom praktické stránky zde najdeme i přizpůsobení stylu pro mládež a obecně pro sportovní veřejnost. Různé materiály, potisky a technologie výroby jsou důkazem.

 

Ze sortimentu stojí za zmínku tzv. board shorts – plavkové šortky nad kolena pro pány, jedna z dominant pánského surfařského sportu. S tím jsou spojeny i mikiny z neoprenu přímo pro surfování, nebo nepromokavé bundy pro jakoukoliv blízkost vodě.   Mezi další populární a kvalitní zboží patří kšiltovky.

 

Značka má nyní své pobočky na všech světadílech. Mimo Quicksilver prodává i dceřinou zn. Roxy, která se zaměřuje o něco více na ženy.

 

Značku Quiksilver naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Roxy. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody