precioSa

PrecioSa

Hledáte špičkové sklářské výrobky za rozumnou cenu? Pak vás zajisté osloví společnost Preciosa. Značka Preciosa pochází z věhlasné sklářské oblasti Jablonce nad Nisou. Založena byla v roce 1948 sloučením několika společností. Brusiči z Preciosy vytváří šperky s pomocí křišťálového skla, zirkonia a některých vzácných kamenů.

Výhoda společnosti Preciosa vychází z větší cenové dostupnosti. Designem i kvalitou výrobky Preciosy připomínají produkty známější a mnohem dražší společnosti Swarovski. Jsou tak dostupnější pro kohokoliv a to stále za cenu maximální kvality.

Stejně tak podobně rády využívají stříbrných komponentů a stříbřených komponentů z chirurgické oceli. Kvalita brusu i materiálu i přes nižší cenu neztrácí nic na kvalitě! Najdete zde také stříbrné šperky Preciosa, syntetické korály Preciosa a další módní doplňky. Z doplňků věnovaných domácnosti zde můžete sehnat dech beroucí lustry od Preciosy.

Značku Preciosa naleznete v outletovém obchodu Bohemia Crystal, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Crystalex či Swarovski. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody