piquadro

Piquadro

Společnost Piquadro je jedním z nejtradičnějších výrobců v oblasti práce s kůží. Založena byla v roce 1987 studentem inženýrství Marcem Palmirierim v Itálii. Původně vyráběla malé kožené doplňky pro ostatní prodejny.

 

Po deseti letech zkušeností s výrobou batohů a doplňků se v roce 1998 rozhodla společnost Piquadro k založení vlastní obchodní značky a o pouhé dva roky později společnost otevřela svoji první prodejnu přímo v módním srdci Milána. V roce 2004 pak italské brašnářství Piquadro začalo otevírat první franšízy v Barceloně a Moskvě. Zanedlouho je ale následovaly další města Evropy, a dokonce i prodejny v Arabských emirátech, Šanghaji nebo například v Hong Kongu.

 

Dnes je společnost Piquadro stabilním členem těch nejprestižnějších módních společností v oboru batohů a kabelek. V sortimentu najdeme kvalitní ruční práci z té nejlepší kůže. Piquadro vám nabízí kabelky, batohy i aktovky té nejvyšší kvality ruku v ruce s elegantním a originálním designem.

 

Značku Piquadro naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody