pinko

Pinko

Pinko je další ze zástupu kvalitních zástupců italské prvotřídní módy. Společnost pinko vznikla na konci osmdesátých let minulého století. Společnost Pinko je motivována ideou nezávislého designu, který podpoří krásu a eleganci každé jedné jediné ženy.

 

V sortimentu společnosti najdete kompletní módní zboží i doplňky z kvalitních materiálů a vrcholného řemeslného zpracování, kdy se stěžejní módní kolekce vyrábějí pouze za pomoci ruční práce. Kolekce se vyznačují jedinečným stylem se zaměřením na současné módní prvky.

 

Silou společnosti Pinko je otevřený přístup k talentovaným návrhářům, a tak se již v mladém věku podepsali pod kolekcemi i takové hvězdy návrhářství jako Mark Fast, Alessandra Facchinetti anebo Nicola Brognano.

 

V rámci celosvětových kampaní pak ti nejlepší fotografové prezentovali výrobky Pinko společně s nejlepšími modelkami. Mezi ně patří i Naomi Campbell, Kate Bosworth, Sara Sampaio a mnohé další.

 

Značku Pinko naleznete v outletovém obchodu My Style Milano, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Versace či Twinset. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody