palmerS

PalmerS

Palmers je jedna z největších módních společností, které kdy byly založeny v Rakousku. Založena byla v roce 1915 Ludwigem Palmersem, který měl již dřívější zkušenosti z kožedělného průmyslu v Innsbrucku. První pobočky společnosti spatřily světlo světa jen o pouhý rok později. Zabraly postavení ve Vídni, Linci a také v Salzburgu.

 

Společnost prošla několika nepříjemnými situacemi. Ta první nastala v průběhu druhé světové války, kdy byla rodina Palmersů pronásledována jako židé. Poválečný nástupce na post vedení rodinné tradice Walter Palmers byl pak v roce 1977 dokonce unesen a následně vykoupen.

 

Nehledě na patálie společnosti se rodinná značka Palmers propracovala k jedněm z nejznámějších producentů módy v Evropě. Vlajkovým artiklem je spodní prádlo pro dámské publikum. V sortimentu najdeme také velice oblíbené podprsenky anebo dokonce plavky Palmers v každoročních sezonních edicích.

 

Značku Palmers naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody