outly

Outly

Značka Outly patří mezi světovou špičku v prodeji slunečních brýlí. Značka samotná vznikla v roce 2009 v italských Benátkách díky spojení několika zakladatelů.

 

Jedná se o multi-brand značku, která nabízí sluneční a dioptrické brýle z celého světa od nejpopulárnějších světových výrobců. Výhodou značky Outly je vysoká cenová dostupnost, které je značka schopna docílit díky vytříbené nákupní a prodejní politice.

 

V nabídce prodejny Outly najdete brýle i nejpopulárnějších módních výrobců jako jsou Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Dior, Ray-Ban a mnohé další. 

 

Do České republiky přišla společnost Outly v roce 2011, kdy otevřela několik outletových obchodů se zaměřením na dioptrické a sluneční brýle za naprosto mimořádné ceny. Přijďte se přesvědčit i vy a vybrat si svůj exkluzivní model za bezkonkurenční cenu. Prodejna Outly je vám k dispozici každý den v běžné otevírací době od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody