nike Jordan

Nike Jordan

Společnost Nike je bezesporu nejrozšířenějším a nejoblíbenějším výrobcem sportovního a módního oblečení. Ve svých kolekcích se věnuje mnoha sportovním i módním edicím. Edice jsou většinou inspirovány momenty a velkými legendami.

 

Mezi tyto legendy patří světová basketbalová ikona Michael Jordan. Původní basketbalová sportovní edice Nike Air získala v podobě ikony Jordana vlastní designový i funkční styl.

 

Nejoblíbenějším sortimentem značky Nike Jordan jsou signaturní boty Jordan. V nabídce najdete nejen basketbalové kotníkové boty, ale i vycházkovou obuv Nike Air. Kolekce Nike Air patří mezi nejoblíbenější kolekce obuvi v historii společnosti Nike.

 

Kolekce Nike Jordan je svým designem, stylem a především výběhem sortimentu úzce svázána s basketbalovou módou. Není tak překvapením, že dalším populárním sortimentem jsou typicky tvarované basketbalové kšiltovky Nike Jordan. V nabídce rovněž najdete i trička a mikiny Jordan ozdobené legendárním logem amerického basketbalového velikána.

 

Značku Nike Jordan naleznete v outletovém obchodu Nike Factory Store, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody