new balance

New Balance

New Balance se v posledních letech proslavila především jako jedna z nejpřednějších značek v oblasti volnočasové a sportovní obuvi. Založena byla v roce 1906 Wiliamem J. Rileym jako jedna ze dvou sdružených společností v americkém Bostonu.  

Společnost byla už od svých počátků velice inovativní a také díky svým originálním nápadům mnohými odmítána, a naopak mnohými i preferována. Samostatný název New Balance získala společnost až v roce 1970 registrací obchodní značky. Ta však dnešní podobu New Balance Athletics získala až nedávno v roce 2015.

 

Společnost New Balance se specializuje na volnočasové a sportovní oblečení, a především na obuv. V kolekcích tak pochopitelně najdeme rovněž trička, šortky a sportovní oděvy. Ty ovšem plní spíše propagační účely a hlavní pozornost společnosti se neustále sklání směrem k obuvi. Ta je svým zpracováním i kvalitou na naprosté špičce a právem je řazena mezi největší výrobce sportovní obuvi na světě. 

Značku New Balance naleznete v outletovém obchodu Salamander, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Bugatti či Gabor. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody