muStang

MuStang

Společnost Mustang byla založena v roce 1932 v Německu. Původními stěžejními výrobky společnosti byly pracovní oděvy. Během válečných let se společnost angažovala i ve válečném snažení Německa především ve výrobcích z kůže.

 

Po válečném období se však název Mustang začal proslavovat také v oblasti módních trendů, a nejen mezi silnými americkými vozy. V průběhu let se začaly vyrábět dámské i pánské kolekce nejen kožených výrobků ale také například velice oblíbených džínů pod obchodní značkou Mustang Jeans.

 

Sortiment potěší dámy i pány, kteří hledají to nejkvalitnější zboží. Mimo zmíněných džínů v sortimentu najdeme i velice kvalitní boty anebo kozačky od značky Mustang.  Vzhledem k tradici společnosti ve výrobě z kůže nás nepřekvapí, že dámská obuv Mustang obsahuje nespočet modelů od látkových módních bot, až po kozačky z té nejkvalitnější kůže.

 

Značku Mustang naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody