moSchino

MoSchino

Značka Moschino jako taková byla založena v roce 1983 Francem Moschinem. Název Moschino jako takový se nejvíce vryl do paměti zákazníků, přesto můžeme najít více variací – dělení je jednoduché. Moschino jako takové je hlavní linie, dále je zde Moschino Cheap and Chic — dámská větev, která začala fungovat v roce 1988 a v r. 2014 byla přejmenována na Boutique Moschino

 

A nakonec je zde samotné Moschino — s oděvy pro dámy i pány, která byla dříve známá jako Moschino jeans.

 

Moschino je ze všech cenově nejpřijatelnější.  Tuto značku lze snadno a výstižně definovat – pop artové potisky, častý motiv srdce, zlaté řetězy pro ženy, maxi nápisy a jasné barvy pro muže. Nabízí oblečení i pro děti. Jak už ale z popisu vyplývá, v kontextu stylu nejde o nenápadné nebo minimalistické oblečení. Pomáhá spíše budovat individualitu, odlišnost a nápadnost, vše ovšem stále v rámci nejnovějších trendů.

 

Značku Moschino naleznete v outletových obchodech POP Woman, které se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodů je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody