miu miu

Miu Miu

Už od počátku vzniku této značky, tedy v roce 1992, se kolekce specializovaly výhradně na ženskou módu. Značka Miu Miu je charakterizována čistými a jasnými liniemi. Hlavním krédem bylo už od počátku používání těch nejluxusnějších materiálů a zaměření se na mladé ženy a ženy okolo třiceti let.

 

Značka Miu Miu je jednou ze sekundárních linií italské značky Prada, které se již během představení prvních kolekcí podařilo zapsat do dějin světové módy.

 

Módní značka Miu Miu založila svou strategii na spolupráci s mnoha známými osobnostmi, není tedy divu, že již úspěch z první kolekce byl téměř předem jasný. Není to však reklamní strategie, ale schopnost vytvářet žádanou a prestižní módu, která značku Miu Miu dostala do středu pozornosti.

 

Sortiment módní značky Miu Miu je skutečně rozsáhlý. Přestože hlavním cílem je soustředění se na dámské kolekce oblečení, Miu Miu se proslavila také neotřelými designy dámských kabelek, obuvi nebo různých příslušenství v podobě šperků.

 

Značku Miu Miu naleznete v outletovém obchodu Outly, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Ray-Ban či Furla. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody