maySer

MaySer

Mayser je tradiční německá firma specializující se na výrobu klobouků s jednou z nejdelších světových tradicí. Společnost založil v roce Leonard Mayser již roku 1800 v německém Ulmu. První produkt, jímž se firma proslavila, byly plstěné klobouky.

 

V následujících stovkách let prochází společnost velkými změnami a růstem. Roku 1925 například uvádí první kolekci dámských klobouků včetně vlastního patentu. V poválečné hospodářské krizi dokonce společnost patřila mezi nejúspěšnější.

 

V dnešní době má společnost svoje produkty rozesety v obchodech napříč celkem 44 světovými zeměmi. Mayser navíc v průběhu své existence vydal více jak 350 000 modelů klobouků.

 

Současné kolekce společnosti Mayser obsahují ty nejlepší klobouky pro muže i dámy v různých provedeních. Vedle klobouků a jejich různých barevných i tvarových provedení vyrábí společnost rovněž kvalitní barety a celý sortiment kvalitních módních doplňků.

 

Značku Mayser naleznete v outletovém obchodu The Hat, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Stetson či Borsalino. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody