marina militare

Marina Militare

Marina Militare je název pro námořní vojsko italské armády. Módní značka nesoucí stejný název je touto tématikou zcela pochopitelně ovlivňována a stává se jednou z nejelegantnějších značek v oblasti sportovní módy. 

 

Společnost nabízí oblečení i módní doplňky pro muže, ženy i děti inspirované armádní tématikou. V každoročních kolekcích najdeme motivy inspirované moderním loďstvem, původním tradičním loďstvem anebo dokonce i letectvem. 

 

V sortimentu Marina Militare je potřeba vyzdvihnout především základní nástroj každého dnešního námořníka či pilota, a to vysoce kvalitní hodinky Marina Militare. V konkurenci výrobců hodinek jsou unikátní především masivností a kvalitou zpracování, které je vlastní právě armádním modelům.

 

Veškeré kolekce společnosti Marina Militare jsou specifické právě oblastí armády, které jsou inspirovány. V prodávaném sortimentu značky tak najdeme kompletní spektrum veškerého volnočasového i sportovního oblečení a doplňků té nejvyšší kvality. 

 

Značku Marina Militare naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody