liSca

LiSca

Společnost Lisca patří mezi několik málo společností, které mají své kořeny ve východní Evropě, a i přesto se rozšířila do celého světa se značkou vysoce kvalitního dámského oblečení. Společnost vychází z výroby původní Jugoslávie, dnešního Slovinska. 

 

Už v zárodku si Lisca dala za svůj cíl především konkurovat světové výrobní kvalitě. Trend v Jugoslávii byla především cenová válka s levnou výrobou z Číny a Lisca vsadila naopak na vysokou kvalitu. Zajímavostí je, že společnost od svého zrodu spolupracuje s několika slovinskými fakultami.

 

Dnes je společnost Lisca populární, a především největší firmou specializující se čistě na dámské spodní prádlo v Evropě. Spodní prádlo společnosti Lisca se vyznačuje originalitou a vysokou kvalitou materiálu. V sortimentu zcela běžně objevíte podprsenky, kalhotky i celé sety. Výjimkou nejsou ani kvalitní plavky.

 

Značku Lisca naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody