kennet Street

Kennet Street

Kennet Street je značka s osobitým stylem i velice silným příběhem v zádech. Společnost vznikla v roce 1921 v části Lower east side v americkém Manhattanu. Městská část byla proslulá jako útočiště přistěhovalců po první světové válce, kde obchod s bídou rostl a každý den mohl být nejistý.

 

Tvrdé prostředí, že kterého značka Kennet Street ve svém zrodu vzešla se odrazila na celé módní linii společnosti. Většina kolekcí této společnosti v sobě snoubí eleganci italské módy, jež s sebou přinesli utečenci před válkou a osobitý styl moderních amerických ulic, se kterým se měli teprve setkat.

 

Překvapivým výsledkem okolností je ale velice elegantní a nadčasová módní značka. Nejprodávanějším artiklem jsou bezesporu pánské obleky a bundy Kennet Street. Dámy si zase zajisté vyberou mezi originálními střihy šatů a dalšími módními doplňky s italskou signaturou.

 

Značku Kennet Street naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody