John galliano

John Galliano

John Galliano je značka stejnojmenného módního návrháře. Galliano se narodil roku 1960 v britské provincii Gibraltaru. Společně s rodinou se během šestého roku svého života přestěhoval do Velké Británie.

 

Nadějný návrhář John Galliano je opravdu rozporuplnou osobností. Ve své kariéře pracoval pro obchodní domy Givenchy a Dior. Kvůli morálním neshodám však nemělo jeho trvání ani v jedné společnosti dlouhého trvání. Po tomto nepříjemným období se Galliano rozhodl k profesnímu restartu v roce 2013 a úspěšně se vrátil na světovou módní mapu.

 

Rozporuplná osobnost návrháře se odráží i v jeho díle. Produkty společnosti John Galliano jsou osobité a zaujmou především zákazníky s módním charakterem. Nejzákladnějším produktem jsou pánská trička John Galliano či doplňky jako kvalitní sluneční brýle.

 

Stejně jako mnohé další značky se společnost John Galliano od textilní módy rozhodla rozšířit svojí činnost do kosmetiky. Výsledkem jsou kvalitní parfémy John Galliano.

 

Značku John Galliano naleznete v outletovém obchodu Corso Roma, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Richmond či Fendi. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody