Jacob cohen

Jacob cohen

Opravdu ta nejkvalitnější džínovina a výroba, která její efekt povznese ještě mnohem výše. Asi tak by se dala popsat tradiční italský výroba módní společnosti Jacob Kohen.  

Společnost byla založena v roce 1985 panem Bardelle a od svého zrodu jde ve stopách prvotřídních jeansů. Svůj největší boom zažila díky synovi zakladatele Nicoly Bardellem a jeho geniálním návrhům až v roce 2003. V těchto letech se společnost rozšířila do butiků po celém světě a zaujala právoplatné místo po boku legendární konkurence.

 

Výroba Jacob Kohen se dá popsat jako exklusivita materiálu a jeho zpracování společně s maximálním pohodlím, kterého se u jeansů většinou jen tak nedočkáme. Jeany Jacob Kohen se staly základním výrobním artiklem společnosti, ale v každoročních kolekcích najdeme i další kusy oblečení. V roce 2004 společnost uvedla na trh své první dámské kolekce a také kolekci parfémů Jacob Kohen.

 

Značku Jacob Kohen naleznete v outletovém obchodu Suprimo, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody