gueSS kidS

GueSS KidS

Společnost Guess je aktuálně jednou z největších a nejoblíbenějších módních značek pro všechny bez rozdílu pohlaví či věku. Založena byla v roce 1981 zakladateli Armandem, Paulem, Georegesem a Mauriciem Marcianovými. Dnešní obchodní sídlo společnosti sídlí v Los Angeles.

 

Společnost se rozrostla v jednoho z největších módních gigantů. Oblíbená je u mužů i žen především díky signaturním sériím, které se rozhodně nestydí za prezentaci své značky na nejvyšší úrovni. V roce 1984 se na světlo světa dostala odnož společnosti Guess s názvem Guess Kids. 

 

Ve velké poptávce po dětském oblečení a stále se zvyšující módní úrovni mládeže se prodejna stala jednou z nejúspěšnějších na světě. V jejím sortimentu najdete dětské oblečení Guess, které odráží specifika módních sérií pro dospělé.  Samozřejmostí je, že mimo dětského oblečení v řetězci Guess Kids najdete také dětské boty Guess. To vše vám obchody nabízí se stejnou kvalitou, jako by šlo o nejdůležitější dospělé klienty.

 

Značku Guess Kids naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody