gueSS

GueSS

Americkou obchodní společnost Guess založili v roce 1981 v Kalifornii bratři George, Armand, Paul a Maurice Marcianovi, kteří do Ameriky přesídlili z Marseille ve Francie. Jejich prvním módním kouskem byly džíny „Marylin“ zdůrazňující ženskou postavu. Džíny s úzkým střihem se staly okamžitě hitem a vyprodaly se během několika hodin. Následovaly další úspěšné modely a kolekce rozšířené o módní doplňky.

 

V roce 2005 začala značka Guess nabízet i parfémy. Nejdříve představila parfém pro ženy Guess for Woman a o rok později i parfém pro muže Guess for Men.

 

V současné době značka Guess nabízí řady Guess, G by Guess, Guess by Marciano a Guess Kids a její obchody najdete po celém světe, nejvíce se jich nachází ve Spojených státech a Kanadě. Sortiment zahrnuje špičkové a kvalitní oblečení, boty, kabelky, parfémy, hodinky, šperky a různé módní doplňky.

 

Pokud se vám líbí kombinace nespoutaného amerického stylu a francouzské elegance, je právě Guess vaše značka.

 

Značku Guess naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.
 

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody