globe

Globe

Hledáte moderní design s osobitým sportovním duchem? Pak vás zajisté nezklame původně ryze sportovní značka Globe. Ke vzniku společnosti došlo v roce 1980 díky práci bratrů Stephena, Petra a Matta Hillových.

 

Myšlenka módní značky Globe vzniklá v Austrálii se už od svého prvopočátku stáčela k boardovým sportům. Není divu nýbrž všichni tři bratři byli fanoušky jízdy po vlnách i skateboardů. V Melbourne tak položili základy značky, která již během devadesátých let získala nevídanou popularitu.

 

Největším krokem bylo vystavení produkčních center v surfařských rájích napříč světem mezi něž patří například Melbourne, Gold Coast či Los Angeles. V dnešních kolekcích módní značky Globe najdete především kvalitní boty a oblečení ve stylu pouliční módy se zaměřením na surfing a skateboarding. Produkty společnosti Globe můžete nakoupit již ve více než 100 obchodech napříč celým světem.

 

Značku Globe naleznete v outletovém obchodu Rider´s Brands, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Volcom či Fox. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody