givenchy

Givenchy

Jen málo módních značek si zasloužilo a vydobylo takový věhlas jako Givenchy. Zcela po právu patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější luxusní značky. Společnost založil v roce 1952 stejnojmenný módní návrhář Hubert de Givenchy původem z Francie.

 

Právě Givenchy přenesl do své vlastní módní značky zkušenosti nabyté při práci u módních velikánů jako Dior či Piguet. Módní značka Givenchy se může chlubit širokou nabídkou módy i kosmetiky pro muže a ženy s nejvyšší světovou kvalitou.

 

Značka Givenchy si vydobyla své místo na výsluní i díky přívětivosti osobností jako byl například Guiness či americký prezident Kenedy. Zní neuvěřitelně, že stejnou značku dnes můžeme nosit i my.

 

Značku Givenchy najdete v obchodech POP Man a POP Woman, které nabízí výběr toho nejzajímavějšího z aktuálních kolekcí této věhlasné značky. V kolekcích najdete především značkové oblečení, kvalitní obuv a ikonické parfémy a péči o pleť. Neváhejte už ani vteřinu a dopřejte si luxus, který si po právu zasloužíte!

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody