gerry weber

Gerry Weber

GERRY WEBER reprezentuje nekomplikovaný, sebevědomý a ženský vzhled- vysoce kvalitní, jasný a vždy aktuální. Naše oblíbené produkty jsou vhodné pro každodenní nošení a zároveň zpřístupňují ženám módní trendy. GERRY WEBER je přední značkou životního stylu pro ženy na moderním klasickém mainstreamovém trhu. Inspiruje a vzrušuje ženy po celém světě.


Ženy z velkého města nyní chtějí módu s dobrým pocitem. Styl, pohodlí a útulnost jsou klíčová slova, která nejlépe vystihují novou kolekci GERRY WEBER. Veganské kožené midi šaty, či vrstvení s pleteným svetrem bodou trendy více než jednu sezónu. 


GERRY WEBER se zaměřuje na skutečný, emocionální, nadšený a moderní přístup. Značka, která je více než jen prodejcem módy. GERRY WEBER je více: GERRY je zdrojem inspirace. GERRY je odvážná, kreativní, prozíravá a propojená. GERRY věří, že dělá svět lepším místem, když jsou ženy bez ohledu na věk inspirativní, přirozené a sebevědomé samy sebou a svou vlastní ženskostí.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody