gabor

Gabor

Obuv té nejvyšší kvality se zárukou dokonalého zpracování a přijatelné ceny v jednom. Společnost Gabor vám vše dokáže nabídnout skombinované v každém jediném modelu obuvi, který značka produkuje.

 

Kořeny společnosti sahají do roku 1919, kdy společnost zprovoznila svůj první výrobní závod v Německu. Rodinný podnik si vede skvěle i ve válečném období až do neštěstí, kdy manželé Gaborovi umírají při náletu ne konci války.  V letech 1946 se o rok později vrátí k rodinnému řemeslu nejstarší syn Bernhard, který začne ve zchudlém Německu vyrábět pantofle z pneumatik.

 

V dalších desítkách let se pak Bernhard společně se svými čtyřmi sourozenci nadále angažuje v rodinném řemesle a otevírá prodejny i výrobny obuvi Gabor napříč celým Německem. V roce 1980 dokonce Gabor skoupením konkurenční společnosti úspěšně vstupuje na trh v Americe. Rodinná tradice pokračuje s neobyčejnou kvalitou a nadšením i nadále a Gabor se do dnešních dní řadí mezi ty nejlepší výrobce obuvi na světě.

 

Značku Gabor naleznete v outletovém obchodu Salamander, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako New Balance či Rieker. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody