fendi

Fendi

Společnost Fendi je jednou z módních značek, jenž vzbuzuje největší pocit luxusu a dokonalosti. Založena byla Adele a Edoardem Fendi v Říme v roce 1925. Hned z úvodu se značka nezaměřovala na nic menšího, než na luxusní dámské kožešiny.

 

Rozrůstající společnost se v následujících letech zvětšila o dalších 5 rodinných příslušníků. V roce 1965 se k rozjeté značce Fendi připojil Karl Lagerfeld a ujal se pozice tvůrčího ředitele. Společnost ve své existenci vstoupila do všech oblastí módy.

 

Od původních kožešin rozšířila svojí produkci koženým výrobkům i módním doplňkům. Společnost dokonce krátce vyvíjela i parfémy, jejichž produkci v roce 2015 ukončila kvůli neuspokojivým výsledkům.

 

Dodnes však rozhodně platí, že hojně vyhledávaným sortimentem společnosti Fendi zůstávají kabáty a kožešiny. Dámy si v posledních letech zároveň oblíbily kvalitní kožené kabelky Fendi a módní doplňky v čele se slunečními brýlemi a drobnými šperky.

 

Značku Fendi naleznete v outletových obchodech Corso Roma a POP Man, které se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodů je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody