fann

Fann

Jen velice těžko najdete vícero parfumerií proslulých tak jako věhlasná Fann. Parfumerie Fann byla založena roku 1991 v Brně. Tehdy zakladatelé společně s několika prvními společníky začali nabízet dámské i pánské parfémy.  

Jen o rok později, tedy v roce 1992 se na pultech Fann ukázaly první parfémy Fann z kategorie exkluzivních. V nabídce se tak poprvé objevují značky jako Hugo Boss anebo Laura Biagotti. Vzestup společnosti Fann byl od této chvíle raketový a dospěl k neuvěřitelnému počtu 43 prodejen v Česku za pouhých 30 let existence.

Fann parfumerie slaví svůj úspěch díky pečlivému výběru běžných i zcela exklusivních značek parfému pro muže i ženy. Své zastoupení v sortimentu má také například dámská kosmetika. Parfémy Fann jsou pro vás nevyčerpatelným zdrojem inspirace a vůní pro veškeré příležitosti. Každý, kdo přijde, si za zajisté také vybere svůj oblíbený produkt. 

Značku Fann naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v . Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody