ermenegildo zegna

ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna založil společnost s pomocí svých bratrů Edoarda a Maria (původně pod názvem Fratelli Zegna di Angelo) roku 1910 v Triveru, v Alpách. Tehdy bylo Ermenegildovi pouhých 18 let a čerpal ze svých zkušeností se zpracováním látek, které získal od svého otce.

 

Cílem společnosti bylo poskytnout zákazníkům pouze produkty z těch nejkvalitnějších látek, a proto se zpočátku Ermenegildo rozhodl odebírat kvalitní tkaniny ze zemí jako je Mongolsko, Austrálie, Jižní Afrika aj. Rozvoj a rozkvět společnosti byl však tak velký, že roku 1938 již začala společnost exportovat své vlastní látky do Spojených států.

 

Roku 1942 vstoupili do firmy synové Ermenegilda (Aldo a Angelo) a přejmenovali společnost na Ermenegildo Zegna and Sons. V 60. letech pak po otci převzali vedení společnosti a rozšířili svou nabídku o ready-to-wear obleky s expanzí butiků do Španělska, Řecka a Švýcarska.

 

Roku 1972 pak společnost založila svůj exkluzivní zakázkový servis šití na míru „Su Misura“, který je dostupný klientům i v současnosti.

 

V portfoliu značky jsou formální obleky, produkty sportovního oblečení pod označením Z Zegna, ale i soudobé couture návrhy pod označením Couture XXX, dále pak široká nabídka doplňků, exkluzivních parfémů a brýlí.

 

Značku Ermenegildo Zegna naleznete v outletových obchodech POP Woman, které se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody