dSquared

DSQUARED

Kanadská značka DSquared2 je unikátním konceptem alternativního luxusu. V roce 1995 ji založili dvojčata Dean a Dan Catenacci, kteří se narodili v roce 1964 v Torontu italským rodičům, a tak není divu, že jsou jejich kolekce sofistikovaným mixem kanadského důvtipu a vytříbené italské krejčoviny. Dříve, než založili svou vlastní značku, pracovali jako designeři pro značky jako Gianni Versace či Diesel. Bratři žijí střídavě v Miláně a Londýně a pro své návrhy čerpají inspiraci z různých kultur a míst.

 

Velký úspěch u milovníků módy i novinářů sklízejí se svými extravagantními módními přehlídkami, které jsou kombinací módy, hudby a originální performance. Pro svou módní šou v roce 2007 ulovili i ikonickou módní divu Rihannu. A na světová turné oblékli ty největší hvězdy hudebního šoubyznysu jako jsou Madonna a Britney Spears.

 

Značku DSquared2 naleznete v outletovém obchodu POP Man, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Gucci či Canali. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody