cryStalex

cryStalex

Společnost Crystalex je jedna z mnoha tradičních sklářských společností, jež dokázaly úspěšně přežít do dnes. Prapočátek společnosti vznikl v roce 1945 spojením téměř šedesáti menších hutí. Až v roce 1974 přijal spolek jméno Crystalex jako symbol českého skla. 

Společnost se stala jedním ze světově nejúspěšnějších výrobců a vývozců nápojového skla celosvětově. Své produkty vyváží do více, než 70 zemí včetně Severní a Jižní Ameriky. Své výrobky může navíc hrdě označit symbolem výroby Bohemia crystal.

Na první pohled vás dokáže oslnit velký výběr unikátních a velice kvalitních typů nápojového skla. Společnost vyrábí formální sklenky na víno, šampaňské a oficiální situace. Zároveň od Crystalexu můžete vybavit svůj vlastní domov kvalitními skleničkami a doplňky z českého skla. Společnost se navíc zaobírá také sklářskou výrobou se specializací pro gastronomické provozy.

Značku Crystalex naleznete v outletovém obchodu Bohemia Crystal, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Swarovski či Preciosa. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody