canali

canali

Canali je italská značka luxusního pánského oblečení. Založena byla roku 1934 jako rodinná firma Giacomem a Giovannem Canali. V roce 1970 začalo Canali používat jako první krejčovství v Italii mechanický řezací stroj. První flagship obchod se nachází v Miláne. Aktuálně tato značka vyrobí ročně kolem 250 000 kusů oblečení. V roku 2000 byla představena sportovní linie. Kreativním poradcem Canali je Andrea Pompilio.

 

Canali se zaměřuje na čistý design a propracované střihy. Největší důraz se klade na kvalitu látek. Používají se nejkvalitnější materiály především vlna a hedvábí. Každý kousek prochází mnohými kontrolami a tím se zaručuje kvalita největšího stupně.

 

Canali nabízí kromě své kolekce i možnost ušití obleku nebo kabátu na míru. Jde o MTM (made-to-measure). Zákazníkovi se změří potřebné míry a následně mu krejčí ušijí oblek na míru. Klient si vybere látku, typ střihu, doplňky jakými jsou například knoflíky, aby výsledný produkt vyhovoval jeho požadavkům.

 

Značku Canali naleznete v outletových obchodech POP Man a POP Woman, které se nachází v POP Airport. Objevíte v nich i další značky jako Givenchy či Billionaire. Otevírací doba obchodů je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody