burberry

Burberry

Burberry je anglická módní společnost prodávající vysoce kvalitní módu, parfémy a doplňky. Založena byla pouze 21letým Thomasem Burberrym. Stalo se to v roce 1856 v městečku Basingstoke ve Velké Británii. Své současné logo společnost uvedla až v roce 1901 při startu jejího strmého vzestupu napříč módním spektrem.

 

Společnost Burberry má na svém kontě nespočet milníků, mezi které může patřit například vynalezení jedené z prvních voděodolných tkanin. Největším počinem společnosti ale zůstává vybavení svým oblečením polárníků Amundsena, který jako první dosáhl jižního pólu a Ernesta Shackletona při expedici roku 1914 napříč Antarktidou. Následovaly dokonce zakázky přímo pro Britskou armádu během válečného období.

 

Současná společnost Burberry patří mezi sto nejhodnotnějších společností na světě a svoji prestiž si mimo jiné získává i hojným zapojováním celebrit do svých kampaní. Najdeme mezi nimi například i taková jména jako Emma Watson, Kate Moss anebo George Craig.

 

Značku Burberry naleznete v outletových obchodech POP Man a POP Woman, které se nachází v POP Airport. Objevíte v nich i další značky jako Moschino či Canali. Otevírací doba obchodů je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody