brookS brotherS

BrookS BrotherS

Brooks Brothers není jen značka oblečení, ale stala se součástí americké historie. Již přes 200 let udává směr a je inovátorem módy. Založena v roce 1818 v New Yorku byla první americkou značkou, která začala nabízet konfekční oděvy. 

 

Světu módy ale přispěla dalšími inovacemi jako originální knoflíkový límec nebo nemačkavá košile. Brooks Brothers je značkou amerických prezidentů. Nakupoval zde Abraham Lincoln, mezi věrné zákazníky patřili J.F. Kennedy, Bill Clinton, Barack Obama i další prezidenti Spojených států. Oblíbily si ji takové ikony jako F. Scott Fitzgerald, Clark Gable, Andy Warhol nebo Catherine Hepburn. Obleky, kabáty i dámské šaty od Brooks Brothers skvěle sedí. 

 

Tato legendární značka potěší všechny milovníky kvality, stylu a výjimečných služeb a dokonale padnoucího byznysového i smart casual oblečení.

 

Značku Brooks Brothers naleznete v outletovém obchodu Vermont, který se nachází v . Objevíte v něm i další značky jako GANT či Odd Molly. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody