borSalino

BorSalino

Borsalino je jedna z nejtradičnějších firem vyrábějících klobouky. Společnost byla založena v roce 1857 zakladatelem Giuseppem Borsalinim v Itálii. Značka Borsalino již od své rané existence stála na principech kvality a neopakovatelného zpracování svých výrobků.

V roce 1925 značka otevřela svůj první obchod a necelých o 45 let později se dočkala dokonce své filmové prezentace. Značka Borsalino byla použita jako název filmu s onehdy hvězdným obsazením v podobě Alaina Delona a J.P. Belmonda.

Od doby vzniku uplynulo již více, než 160 let a společnost má dnes otevřeno celkem 9 obchodních domů a více jak 500 obchodů se svými produkty. V obchodě Borsalino v Praze najdete nejen věhlasné pánské klobouky Borsalino, ale dokonce i další módní doplňky z repertoáru legendární značky.

Značku Borsalino naleznete v outletovém obchodu The Hat, který se nachází v . Objevíte v něm i další značky jako Mayser či Bailey of Hollywood. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody