multigolf

Outdoor aktivita pro každého
3 sporty v jednom
Nekonečná zábava

multigolf

Venkovní zábavná aktivita pro celou rodinu


Multigolf je inovativní koncept, který spojuje tyto tři formy sportu (fotbal golf, disc golf a golf) dohromady způsobem, který dosud nikdo neviděl. 

Co je to Disc golf?

Disc golf je aktivita vhodná pro každého. Tato hra se velmi podobá golfu, pouze místo míčků a holí hráč používá plastové talíře (frisbee). Každá "jamka" je určena TeePadem – místem prvního odhozu a speciálním zařízením pro chytání disků – disc golfovým košem. Hráč, který dohraje hřiště s nejmenším počtem hodů, se stává vítězem. 

Co je to Fotbal golf?

Fotbal golf je sport, který kombinuje prvky fotbalu a golfu. Hraje se podobným způsobem jako golf (na golfových hřištích), ale s fotbalovým míčem, který hráči musí dostat nejmenším počtem kopů do velkých jamek. Hraje se většinou na kratší vzdálenosti, pary jsou typicky 5 či méně. 

Co je to Golf? 

Golf je hra, která se hraje na hřišti s překážkami pomocí holí a míčku, ale u nás je to trošku jinak. Tady najdete florbalové hole s florbalovým míčkem, ale jinak je vše úplně stejné jako u golfu podle stanovených pravidel. Cílem je dostat míček do jamky na co nejmenší počet ran a porazit hřiště či soupeře. 

Multigolfové hřiště naleznete na travnaté ploše naproti hlavnímu vstupu "A" do POP Airport. Vstup na hřiště je zdarma. 

Zapůjčení vybavení je možné na recepci Majalandu. Je možné si přinést vlastní vybavení, hra na hřišti není zpoplatněna. 

Ceník zapůjčení vybavení na Multigolf