nel forno


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

Jaroslav Jelen
nelforno@nelforno.cz
+420 601 001 323

Autentické italské recepty pod vedením italského šéfkuchaře Nina Griga a jeho týmu.


Kdo by nemiloval italskou kuchyni? A když navíc můžete ochutnat křupavou pizzu nebo domácí čerstvé těstoviny během nákupů přímo v nákupním centru, tak není o čem dále přemýšlet. Ať už se zastavíte na oběd nebo na večeři, nebudete litovat. 

Pod vedením italského šéfkuchaře Nina Griga a jeho týmu vznikají autentické italské recepty, které se připravují v otevřené kuchyni přímo před vašima očima jako divadelní představení. Veškerá jídla jsou připravována z čerstvých surovin a dle tajných rodinných receptů, které jsou promyšlené do posledního detailu. 

Až se zakousnete do tenkého křupavého těsta čerstvě připravené pizzy nebo si budete vychutnávat voňavé domácí těstoviny, myšlenkami už budete v Itálii. Vyzkoušejte i některý z tradičních lehkých dezertů, ke kterému si dejte typické silné espresso. Čeká na vás také výběr z lahodných svěžích salátů nebo lákavých předkrmů.

Těšíme se na vaší návštěvu. Buon Appetito!

alkohol jídlo pizza

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody