Salomon


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

Shop.Praha-ruzyne@amersports.com
771 260 601


Proslulá značka Salomon se zrodila ve francouzských Alpách v roce 1947. Její nadšení pro vývoj nových technologií vede k neustálému zlepšování a vytváření špičkových produktů, které vám umožní svobodný pohyb v horském terénu a nabízí ideální možnosti, jak co nejlépe čelit horským výzvám. 

Salomon je světovým lídrem jak v oblasti trailového běhu, tak i v oblasti sjezdového lyžování. Společnost také vyrábí vysoce inovativní produkty pro snowboarding, turistiku, horolezectví, běh, alpské nebo nordic lyžování. Produkty jsou vyvíjeny v sídle společnosti Annecy Design Center, kde inženýři, projektanti a sportovci spolupracují na vytváření inovativních řešení, která neustále zlepšují outdoorové zážitky těch, pro které se stává pohyb v přírodě hrou.


Prodávané značky

batoh dámský batoh pánský batohy bermudy pánské boty pro děti bunda pánská dámská mikina dres
hory kalhoty dámské kalhoty pánské mikina dámská mikina pánská oblečení na běh obuv dámská obuv dětská obuv pánská pánská mikina ponožky rukavice dámské sportovní obuv tenisky tepláky dámské tepláky pánské trekingová obuv tričko dámské tričko pánské vesta dámská vesta pánská

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody