quikSilver


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

praha.style@boardriders.com
326 380 127

Quiksilver byl stvořen surfery, kteří sebou přinesli autentický životní styl. Vše začalo na australských plážích koncem 60. let a to výrobou prvních funkčních šortek pro surfing. Záhy se značka rozšířila do všech dalších sportů na prknech. V tomto obchodu tak naleznete dámské a pánské oblečení, doplňky a potřebné příslušenství k těmto prknovým sportům. 

 

Po více než padesátiletém působení a dynamickém rozrůstání dnes Quiksilver jasně dominuje světu akčních sportů. Je jedním z nejsilnějších prvků na trhu akčních sportů, podle kterého se ostatní poměřují. Svoje zkušenosti přenášejí z opravdového boardridingového života do vývoje a realizace. Práce je pro ně zábavou. Současné postavení je důkazem obchodního zázraku. Je to převážně zásluha osobitých jezdců, kteří stanuli v čele Quiksilveru.


Prodávané značky

bomber dámský bomber pánský brýle sluneční bunda dámská bunda dětská bunda pánská čepice dámská čepice pánská
doplňky dámské doplňky kožené doplňky pánské džíny dámské džíny dětské džíny pánské halenka jeans dámské jeans dětské jeans pánské kabát pánský kabelka dámská kalhoty dámské kalhoty dětské kalhoty pánské klobouk dámský klobouk pánský košile dámská košile dětská košile pánská kraťasy dámské kšiltovka dámská kšiltovka pánská longboard mikina dámská mikina pánská obuv dámská obuv dětská obuv pánská opasek dámský plavky dámské plavky pánské polo košile pánská ponožky rukavice dámské šátek dámský šaty dámské skateboard spodní prádlo pánské sukně svetr dámský svetr pánský tepláková souprava pánská tepláky dámské tepláky pánské tričko dámské tričko dětské tričko pánské

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody