nel forno


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

Jaroslav Jelen
nelforno@nelforno.cz
+420 601 001 323

Autentické italské recepty pod vedením italského šéfkuchaře Nina Griga a jeho týmu.


Kdo by nemiloval italskou kuchyni? A když navíc můžete ochutnat křupavou pizzu nebo domácí čerstvé těstoviny během nákupů přímo v nákupním centru, tak není o čem dále přemýšlet. Ať už se zastavíte na oběd nebo na večeři, nebudete litovat. 

Pod vedením italského šéfkuchaře Nina Griga a jeho týmu vznikají autentické italské recepty, které se připravují v otevřené kuchyni přímo před vašima očima jako divadelní představení. Veškerá jídla jsou připravována z čerstvých surovin a dle tajných rodinných receptů, které jsou promyšlené do posledního detailu. 

Až se zakousnete do tenkého křupavého těsta čerstvě připravené pizzy nebo si budete vychutnávat voňavé domácí těstoviny, myšlenkami už budete v Itálii. Vyzkoušejte i některý z tradičních lehkých dezertů, ke kterému si dejte typické silné espresso. Čeká na vás také výběr z lahodných svěžích salátů nebo lákavých předkrmů.

Těšíme se na vaší návštěvu. Buon Appetito!


Prodávané značky

alkohol jídlo pizza

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody