nax


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00


Připravte se na novinky na trhu! Nově vzniklá značka NAX je synonymem univerzální módy

Pohodlí, teplo, styl a krása. I takhle by se dala definovat nová česká značka NAX. Právě ta nabídne krásné kousky za příjemné ceny. V kolekcích je velký výběr barev a různé vzory. Materiál, příjemný na dotek, si zaručeně oblíbíte a už nebude chtít sundat.

 

Různé barvy a vzory pro každou příležitost

Pokud je to škola, práce, oslava nebo posezení s kamarádkami, oblečení NAX je vhodné pro každou příležitost. Na první pohled ve městě zaujmou bundy s lesklým nádechem pro dámu, která se nebojí být středem pozornosti. V prvních kolekcích lze nalézt i teplé kabáty v béžové barvě a k tomu příjemné svetříky.

Stylové kousky i pro malé slečny a kluky

Pokud máte doma malou parádnici nebo kluka, NAX myslí i na děti a dospívající. Již mezi tímto výběrem naleznete dlouhé krásné kabáty, kde děti kromě stylu ocení také pohodlnost a teplo.

...Tričko, svetřík, boty, kabát a může se jít do školy.

Největší zásluhou na návrzích má módní návrhářka Veronika Paulenová, a zatím se jí k počinu dostává samých komplimentů. Právě při NAXu dokázala spojit sportovně-elegantní styl, který je velkým hitem, a upravit ho k vyjímečnosti.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody