marc o'polo


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00


Značka Marc O'Polo vznikla ve Stockholmu v roce 1967 s vizí používat především přírodní materiály. Dnes je Marc O'Polo mezinárodní značkou ležérní módy, která má za cíl být zcela udržitelná. V portfoliu značky naleznete moderní oblečení prémiové kvality pro volný čas. Tato švédsko-německá značka nabízí dámské a pánské urban a casual oblečení, obuv a doplňky. Značka je synonymem moderní, neformální a snadno nositelné módy, vyráběné především z přírodních tkanin a materiálů. Filozofií značky se skandinávskými kořeny je: Svoboda být sám sebou.

Mnoho produktů Marc O'Polo je vyrobeno z udržitelnějších a inovativnějších materiálů, které jsou certifikovány podle respektovaných mezinárodních norem: GOTS a OCS pro organickou bavlnu, Responsible Down Standard pro péřové výplně, Recycled Claim Standard pro recyklované materiály nebo Responsible Wool Standard pro vlnu. Marc O'Polo se zcela zdržuje používání pravých kožešin a exotických kůží a je členem Fair Wear Foundation i amforiBSCI.

Produkty Marc O'Polo jsou symbolem kvality, skandinávského designu a inovací.bermudy pánské doplňky dámské doplňky pánské košile dámská košile pánská obuv dámská obuv pánská šaty dámské
sukně tričko dámské tričko pánské

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody