kappa


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00


Celosvětově proslulá značka sportovního oblečení Kappa se zrodila v italském Turíně v roce 1967. Co se designu týče, jsou pro ni typické zejména postranní pruhy. Ty se poprvé objevily na dresech amerických atletů během letních olympijských her v roce 1984. Postranní pruhy dnes představují základní kámen kolekce, jež se stala absolutním a nadčasovým hitem sportovní módy.

V obchodě Kappa seženete i značku '47 Brand. Značku založili v roce 1947 bratři Arthur a Henry D'Angel. Tehdy bylo jejich hlavním cílem založit společnost na výrobu čepic. Značka '47 Brand dnes každým výrobkem připomíná slib, kterým se bratři před více než 60 lety zavázali: Dát fanouškům čepice s nekompromisně propracovanými detaily a perfektním zpracováním. Značka je partnerem hlavních lig MLB, NFL, NHL i NBA a spolupracuje s více než 650 vysokými školami v USA. Vedle čepic dnes vyrábí i další sportovní vybavení s logy týmů těchto lig.

bunda dámská bunda dětská bunda dětská bunda pánská dětská mikina dětské doplňky dětské legíny kalhoty dámské
kalhoty dětské kalhoty pánské kšiltovka dámská kšiltovka pánská mikiny oblečení do fitness oblečení pro děti sport sportovní tašky tenisky tričko dětské

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody