hexiS


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

hexismilano@seznam.cz
241 431 746

Italská móda Hexis je synonymem luxusu a elegance pro sváteční příležitosti. Ideální je tak pro svatby, eventy, obřady či oslavy narozenin. 

Pro dámy v outletu Hexis nabízíme elegantní a stylové večerní šaty a také aktuální moderní trendy pro každodenní nošení. Pánové můžou zakoupit pánské či vyloženě svatební obleky a vyniknout tak díky exkluzivitě Hexis právě kvůli jedinečnosti, propracovaným střihům, kvalitním materiálům. Tím se stanou nezapomenutelnými. Unikátním stylem a vášní tvořené jedinečné a nenapodobitelné oděvy, které jsou dokonale propracovány jako exkluzivní a originální, vám umožní stát se v daném okamžiku nepřehlédnutelnými.


Prodávané značky

bunda pánská doplňky dámské halenka kabát dámský kabát pánský kabelka dámská kalhoty pánské košile pánská
kraťasy dámské oblečení do společnosti oblek Pánské sako rolák dámský sako dámské sako pánské šátek dámský šaty dámské šaty plesové šaty společenské šaty večerní sukně tílka tričko dámské tunika dámská vesta dámská vesta pánská

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody