boxeur deS rueS


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

cz02.praha@ajmalloy.com
608 958 407

Boxeur Des Rues je značka, která se inspirovala bojovým sportem savate, což je francouzský druh boxu, který slučuje prvky západního boxování s bojovými uměními přivezenými (na začátku 19. století) francouzskými námořníky z dálnovýchodních a asijských přístavů. Z těchto technik se vyvinul bojový styl, který se uplatňoval hlavně při pouličních bitkách. Později se bojové umění savate přestěhovalo do nelegálních zápasnických klubů nacházejících se v okolí doků nejdůležitějšího a zároveň nejdivočejšího francouzského přístavu, jímž je město Marseille. Kvůli obrovské úrovni uzavíraných sázek byla definována jak psaná, tak i nepsaná pravidla zápasů. 

Odtud tedy pochází název Boxeur Des Rues - skutečný sportovec, který se však narodil a žije na ulicích. Podstatou značky je proto směsice pouličního oblečení pro volný čas a sportovního oblečení např. právě pro boxery.


Prodávané značky

batoh pánský bomber dámský bunda dámská bunda dětská bunda dětská bunda pánská čepice dámská čepice pánská
dámská mikina dámské legíny dětská mikina dětské doplňky dětské legíny doplňky dámské doplňky pánské džíny dámské džíny dětské džíny pánské kalhoty dámské kalhoty dětské kalhoty dětské kalhoty pánské košile pánská kraťasy dámské kšiltovka dámská kšiltovka pánská mikina dámská mikina pánská mikiny oblečení pro děti obuv dámská obuv pánská polo košile pánská rukavice dámské rukavice pánské spodní prádlo dámské spodní prádlo pánské sportovní tašky svetr dámský svetr pánský tašky tepláková souprava dámská tepláková souprava dětská tepláková souprava pánská tepláky dámské tepláky pánské tílka tričko dámské tričko dětské tričko pánské vesta pánská

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody