bogner


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

outlet@bogner-fashion.cz
720 077 036

Pokud hledáte funkční oblečení s velkým ohledem na módní trendy, tak vás značka Bogner jistě zaujme. Německý brand založený v roce 1993 v sobě snoubí užitečnost sportovního využití a kouzlo kvalitního módního zpracování. Patří mezi jednu z mála značek, která si i přes důraz na funkční oblečení stále drží vysoký módní trend a kvalitní používaných materiálů.

 

Do České republiky značka přišla v roce 2003 a v sérii obchodů otevřela rovněž outlet Bogner v Praze. Mimo módních i sportovních doplňků se značka zaměřuje především na kvalitní lyžařské oblečení.

 

Na tento sortiment je pochopitelně kladený maximální nárok na zpracování a kvalitu materiálů. Výtečné bundy Bogner pro běžné nošení dovedou zahřát a ochránit před větrem. Stejně tak i lyžařské bundy a kalhoty Bogner nabízí maximální pohodlní a bezpečnost. 

 

 


Prodávané značky

batoh dámský batoh pánský bunda pánská doplňky dámské doplňky pánské jeans dámské kalhoty dámské kalhoty pánské
košile pánská mikina pánská overal dámský polo košile dámská polo košile pánská rukavice dámské šaty dámské tričko dámské tričko pánské vesta pánská

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody