bogner


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

outlet@bogner-fashion.cz
720 077 036

Pokud hledáte funkční oblečení s velkým ohledem na módní trendy, tak vás značka Bogner jistě zaujme. Německý brand založený v roce 1993 v sobě snoubí užitečnost sportovního využití a kouzlo kvalitního módního zpracování. Patří mezi jednu z mála značek, která si i přes důraz na funkční oblečení stále drží vysoký módní trend a kvalitní používaných materiálů.

 

Do České republiky značka přišla v roce 2003 a v sérii obchodů otevřela rovněž outlet Bogner v Praze. Mimo módních i sportovních doplňků se značka zaměřuje především na kvalitní lyžařské oblečení.

 

Na tento sortiment je pochopitelně kladený maximální nárok na zpracování a kvalitu materiálů. Výtečné bundy Bogner pro běžné nošení dovedou zahřát a ochránit před větrem. Stejně tak i lyžařské bundy a kalhoty Bogner nabízí maximální pohodlní a bezpečnost. 

 

 


Prodávané značky

batoh dámský batoh pánský bunda dámská bunda pánská čepice dámská čepice pánská doplňky dámské doplňky pánské
halenka hory jeans dámské jeans pánské kabelky kalhoty dámské kalhoty pánské košile dámská košile pánská kšiltovka dámská kšiltovka pánská mikina pánská mikiny polo košile dámská polo košile pánská polo trika na golf rukavice dámské rukavice pánské šaty dámské termo prádlo dámské termo prádlo pánské tílka tričko dámské tričko pánské vesta dámská vesta pánská zimní bundy

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody