Jsme součástí Prague Airport City

JSme SoučáStí prague airport city

Letiště Václava Havla Praha a jeho nejbližší okolí nabízí kromě létání i spoustu zábavy, zážitků, možností výhodných nákupů a dalšího vyžití pro celou rodinu.

Letiště Praha ve spolupráci s outletovým a zábavním centrem POP Airport a Obchodním centrem Šestka připravilo nabídku v rámci projektu Prague Airport City. Výhodné nabídky i aktuální události akce pro veřejnost v okolí letiště jsou nově soustředěny na webu www.prg.aero/prague-airport-city

Na své si přijde doslova každý. Milovníci létání mohou sledovat přistání a vzlety z několika vyhlídkových teras nebo se podívat do zákulisí mezinárodního civilního letiště. S celou rodinou si užijete výlet do zábavního parku Majaland nebo unikátního muzea Dinosauria Museum Prague. Sportovní nadšenci ocení fitness centrum nebo překážkovou dráhu. A pro milovníky nakupování jsou k dispozici nabídky od stovek značek. Speciální akce v POP outlet naleznete v sekci akční nabídky.

Projekt Prague Airport City se bude brzy rozšiřovat o další partnerské spolupráce a bude přinášet benefity pro všechny návštěvníky a zajímavé podnikatelské nabídky.

redakce POP - 26.07.2022